Monday, January 3, 2011

455

6 comments:

Szymon said...

piękne jest to miejsce

Łukasz Cyrus said...

Świetny blog

Wojtek Sienkiewicz said...

mi przeszkadza jedna rzecz, ale to nie zarzut czy ujma, po prostu moje zdanie, z którym nawet trzeba się nie zgodzić. Otóż moim zdaniem te przestrzenie wydają się wymagać wielkiej ostrożności w kadrowaniu, a szczególnie w wypoziomowaniu. Te regały z aktami w moim odczuciu zagrały by dużo mocniej, gdyby były proste. Jest tam piękne (aż dziwne) światło, ale brakuje mi tego reżimu, który narzuciłeś sobie wcześniej i te wcześniejsze wydają się być zrobione z większą dbałością o detale. Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to jakoś autorytatywnie :)

lukaszbiederman said...

hej Wojtek. z tym poziomowaniem zawsze staram się zwracać na to uwagę. natomiast te regały są same w sobie krzywe, a w poziomowaniu kadru odniosłem do pionowego narożnika ściany pokoju. jednak zgadzam się z Tobą, że kiedy powracam do tego zdjęcia podświadomie wciąż sprawdzam, czy de facto jest prosto.
pozdrówy !

Wojtek Sienkiewicz said...

No, to jak regały były krzywe to żeby się zesr... to się nie uda :) ja wtedy pod mostem w Łanach 20 minut prostowałem kadr i co chwilę zerowałem nastawy, bo coś mi nie grało. Okazało się, że to przecież połowa mostu, więc druga kładka będzie symetryczna do tej, która teraz sama symetryczną nie jest :)

Unknown said...

A może by tak wspomnieć gdzie ta "Zemsta komuny: się znajduje. To niespotykany już relikt przeszłości.
Dziwne światło ......Zwiędłe kwiaty i puste biurka to jednak refleksja i melancholia jakaś......